POM Ltd. Sp. z o.o. w Brodnicy, Producent maszyn rolniczych i leśnych

Menu witryny

Language

Krukowiak nowym właścicielem POM Ltd Brodnica

 Brodnica, 04-07-2016 

krukowiak pomltd

   

    Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. nowym właścicielem POM Ltd. Brodnica.

   Informujemy, że od końca czerwca POM Ltd. Brodnica został zakupiony przez KFMR Krukowiak, a nowym prezesem POM Brodnica został Seweryn Borkowski, kierujący również Krukowiakiem.

    K.F.M.R. Krukowiak jest firmą bardzo znaną i od lat działającą na rynku maszyn rolniczych. Wysoka jakość oraz innowacyjność oferowanych przez firmę produktów, pozwoliła na zajęcia pozycji lidera w segmencie opryskiwaczy na polskim rynku. Produkowane przez firmę maszyny, cieszą się uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających klientów polskich jak również zagranicznych.

    Firma wciąż się rozwija, wprowadza nowe technologie w procesach produkcyjnych oraz posiada bardzo dobrze rozwiniętą i solidną sieć sprzedaży. Te zalety firmy w połączeniu z innowacyjnością i myślą technologiczną firmy z Brodnicy, pozwolą na dalszy rozwój „POM-u”, oraz zwiększenie jej znaczenia na rynku krajowym i zagranicznym     Przejęcie POM-u Brodnica przez Krukowiaka nie oznacza fizycznego połączenia firm, nadal będą to dwa oddzielne podmioty gospodarcze, które oferować będą swoje produkty pod swoimi markami. Obie firmy będą jednak działać wspólnie, czego wyrazem będzie m. in. wspólne stoisko na targach Agroshow w Bednarach. 

krukowiak pomltd     

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.