POM Ltd Sp. z o.o. - Producent maszyn rolniczych i leśnych - BRODNICA

Oferta arrow Aktualności arrow Nowości
Nowości
Agregat uniwersalny "METEOR", ścierniskowo przedsiewny Drukuj Poleć znajomemu
 

Brodnica, 2008-09-08
 
1. Przeznaczenie

Maszyna uprawowa o szerokim zastosowaniu od uprawy ścierniskowej, pościerniskowej, upraw pośrednich aż do uprawy przedsiewnej. Przydatna na glebach lekkich, średnich i średnio ciężkich. Elementami roboczymi są mocne zęby typu S o przekroju 45 x 12 do 70 x 12, zakończone redliczką lub gęsiostópką, montowane na 4 belkowym kultywatorze. Z tyłu wał krusząco zagęszczający, rurowy lub inny z oferty firmy. W wersji do uprawy ścierniskowej, maszyna posiada zgrzebło do słomy, natomiast w wersji do uprawy przedsiewnej wyposażona jest dodatkowo we włókę przednią i zagarniacze tylne. Maszyna produkowana jest w wersji zawieszanej oraz półzawieszanej.


Agregat uprawowy

Czytaj całość
 
Pielnik Redlinowy MULTIPIELNIK Drukuj Poleć znajomemu
1. Przeznaczenie

    Odchwaszczanie roślin uprawowych na redlinach na całej szerokości przekroju (profilu) redliny, w różnych warunkach glebowych i wilgotnościowych, w różnych fazach wzrostu roślin.

Czytaj całość
 
Siewniki uniwersalne mechaniczne Brodnica 5 - Cami Drukuj Poleć znajomemu

  Brodnica, 2008-02-20

    POM Brodnica zdecydował o podjęciu produkcji siewników mechanicznych. Po raz pierwszy zostaną one zaprezentowane na targach Polagra Premiery oraz Agrotech Kielce . Oferowane będą pod nazwą handlową Cami, zarówno w wersji zawieszanej "Z" jak i nadbudowanej "N"

 

 

Czytaj całość
 
Nowy agregat ścierniskowy BRODNICA 1B Drukuj Poleć znajomemu

  Brodnica, 2007-09-08

    Agregat ten w odróżnieniu od tradycyjnego 2-belkowego Grubbera, posiada 10 zębów zamontowanych na 3-belkowej ramie (dotyczy 3,0 m szer. rob.)

    Dzięki takiej konstrukcji zmniejszono podziałkę zębów, przez co zmniejszono opory jednostkowe zęba, oraz zastosowano krótsze podcinanie.

    Agregat pracuje bardziej równomiernie i lepiej podcina resztki pożniwne. Następuje lepsze spulchnianie gleby i dokładniejsze wymieszanie resztek pożniwnych.

Czytaj całość
 
Nowości na sezon 2007 Drukuj Poleć znajomemu

  Brodnica, 2007-02-16

   Na nadchodzący sezon firma POM Ltd z Brodnicy przygotowała nowości oraz szereg modernizacj i zmian konstrukcyjnych wyrobów.

Czytaj całość
 

Rozmiar: + - normalny

Menu

Logowanie dla Dealerów






Nie pamiętasz hasła?

Statystyki

Dziś13
Wczoraj168
W tygodniu13
(C) 2010 POM Ltd Sp. z o.o. - Producent maszyn rolniczych i leśnych - BRODNICA
Site created by Rafał Klimek.
  • Polish
  • German